14 Mar
14Mar


Wiemy, że większość z Was już wsparła, w ten czy inny sposób, Ukrainę a ilość wszelkich zbiórek jest ogromna. Czasami ich celowość czy rzetelność wątpliwa.Niemniej, gorąca prośba o przeczytanie tego posta w całości (będzie krótko a treściwie). Jaką decyzję podejmiecie po lekturze, jest tylko i wyłącznie Waszą sprawą. Mamy bezpośrednie wiadomości z miasteczka Berdyczów w obwodzie Żytomierskim. Gościmy matkę z dwójką dzieci z tego właście miasteczka. Ich mąż/brat/wujek zostali na miejscu żeby bronić ojczyzny.Brakuje im butów wojskowych.... i amunicji. Amunicji nie załatwimy ale buty możemy. Z Marek co kilka dni rusza do Berdyczowa samochód z transportami darów. Nie mamy zamiaru doposażyć całej armii więc każda nawet najmniejsza wpłata przybliży nas do zakupu kolejnej pary obuwia a każda niezależnie od wyniku zbiórki trafi na stopy żołnierzy Ukraińskich właściwie w kilka dni zakończenia akcji.

Jeżeli chcecie pomóc prosimy o wpłaty na rachunek:

55 1140 2004 0000 3802 8224 1821

Zbiórka trwa tylko do piątku 17-03-2022, godz. 14.00. Po zakończeniu zbiórki opublikujemy wyciąg z rachunku otwartego specjalnie dla obsługi zbiórki oraz rachunki za zakupione obuwie. Jeżeli się uda także zdjęcia z momentu przekazania butów ich obiorcom.


Prosimy o udostępnianie tej informacji, szczególnie za pomocą mediów społecznościowych. Oto link do posta na Facebook https://fb.watch/bL4XQI96Tq/